Buďte inšpirovaní, zdieľajte vedomosti, spojte sa s ostatnými a pozrite sa na širokú škálu odrôd a plodín zeleniny. Bejo by rado využilo túto príležitosť, aby pozval všetkých pestovateľov a partnermi v reťazcoch na svoje každoročné Dni otvorených dverí, ktoré sa konajú od utorka 24. septembra do soboty 28. septembra 2019.

 

Špeciálna pozornosť na demonštračných políčkach bude tento rok venovaná odrodovým novinkám, úprave B-Mox, organickému pestovanie a hybridné odrode Oliver F1, prvé Bejo odrode pravých semien zemiakov (True Potatoes Seed, TPS). Úžasný vývoj môžete ďalej uvidieť vo šľachtení odolnosťou, zahŕňajúce odolnosť proti novej rase Bremia u šalátu. Vedľa rodinných inovatívnych konceptov ako je 'Delicioni' čerstvý cibuľový koncept a 'Coolwrap' koncept kapustového šalátu, objavia návštevníci ďalšie aplikačné príležitosti pre sadenice kalerábu.

V inovatívnym tuneli plodovej zeleniny predvedie Bejo široký sortiment zahŕňajúci paradajky, papriky a uhorky nakladačky. Pokročilá moderné mechanizácia, niekoľko rôznych príprav pôdy a demonštrácie úrody bude ďalej k videniu na výstave mechanizácie.

 

Dni otvorených dverí sa bude konať od utorka 24. septembra do soboty 28. septembra denne od 9 do 17 hodín (v sobotu do 16 hodín) na adrese Trambaan 2 v meste Warmenhuizen, v Holandsku.

 

Buďte informovaní!