Cropalyser
Cropalyser: Aplikácia na analyzovanie vašich plodín! Cropalyser od firmy Bejo je praktický nástroj na jednoduché identifikácie hlavných škodcov, chorôb a porúch v plodinách zeleniny zahŕňajúce šalátovú repu, mrkvu, hlúboviny a cibuľu. Aplikácia poskytuje informácie o zdravotnom stave a rastu vašich plodín zeleniny. Aplikácia je teraz dostupná na stiahnutie v angličtine. 

 

 
     
 
Analyzujte plodinu!

Vyhľadávacia funkcia "Cropalyse" je užitočný nástroj, ktorý napomáha prostredníctvom otázok a odpovedí o nezrovnalostiach vývoja rastu, rozpoznať hlavné príznaky chorôb, škodcov a nepravidelností. Aplikácia Cropalyser tiež obsahuje rady k ochrane plodín zeleniny a prevenciu proti škodcom a chorobám.

S aplikáciou Cropalyser, pestovateľ v ruke funkčné informácie o plodine, dostupné off-line alebo on-line. Počas niekoľkých fáz rastu môžete vyhľadať za pomocou príznakov, obrázkov a otázok aké choroby a škodcovia zabraňujú rastu a vývoju vašej plodiny.

 
 
 
 
 
 
Bejo vyvinulo aplikáciu Cropalyser ako službu pre zákazníkov a iných užívateľov. Tiež v oblasti analyzovania a rozpoznávania
škodcov
či chorôb v plodinách zeleniny, zdieľa Bejo vedomosti a skúsenosti so svojimi partnermi v zeleninárskom reťazci.

  Stiahnuť aplikáciu Cropalyser v angličtine  Aplikácia pre analýzu vašej plodiny!Návrat Novinky Cropalyser