Bejo Zaden

Bejo Zaden: osiva v hlavnej úlohe
Špecialisti v potravinárskom reťazci na celom svete volia osiva od firmy Bejo. Prirodzená voľba: Bejo je jedna z vedúcich firiem v šľachtení, produkciu, spracovanie a predaj osív zeleniny najvyššej kvality a naše skúsenosti v osív sektore trvajú dlhšie ako 100 rokov.
Náš sortiment, viac ako 1000 rôznych odrôd, reprezentujúci nejakých 50 plodín, umožňuje ponúkať komplexný program vhodný pre rôzne trhy a klimatické zóny. Prenášame požiadavky trhu do odrôd zeleniny, ktoré jasne reprezentujú pridanú hodnotu pre celý potravinársky reťazec. Stálej inovácie je cieľ a hlavný smer rastu firmy Bejo.
  Príťažlivá firma
Medzinárodný charakter a špecializované procesy vo firme robí Bejo príťažlivým zamestnávateľom. Bejo osiva sú distribuované vo viac než 100 krajinách cez globálnu sieť Bejo firiem a zvlášť určených dílerov. Bejo zamestnáva viac ako 1400 angažovaných zamestnancov. Rysom firmy otvorená, prístupná a inovatívne kultúra. Naši experti vedú ich talenty do výskumu, výroby a spracovania osiva, logistiky a predaja. Plne sa hlásime k nášmu heslu: "To je bejo kvalita". Kvalita je preverovaná denne, všade po celom svete.


                                                                               "To je bejo kvalita"

 

 


Návrat O nás Bejo Zaden