Predaj a marketing
Blízko k … trhu a k pestovateľom!

 


Bejo má blízke vzťahy s pestovateľmi produkcie pre priamy konzum a udržiava intenzívny kontakt s priemyselnými spracovateľovi, obchodníkov a reťazcami supermarketov. Počúvame priania potravinárskeho reťazca, aby sme ich mohli previesť do unikátnych odrôd s pridanou hodnotou. Spätná väzba z globálnej siete našich Bejo companies , zvláštnych predajcov a distribútorov nám umožňuje priebežne aktualizovať posledné trendy a vývoja po celom svete.

Náš sortiment obsahuje viac ako 1000 odrôd, zastupujúca zhruba 50 plodín zeleniny. Kapusta, mrkva a cibuľa sú hlavné produkčné skupiny; my sa ale tiež špecializujeme sa na iné plodiny zahŕňajúce čakanku, fenikel a karfiol typu Romanesco. Bejo tiež vedie v produkcii kvalitných osív pre organické pestovateľov a poľnohospodárstva. Ponúkame široké rozpätie organicky produkovaných odrôd zeleniny.

Bejo poskytuje špeciálne pestovateľské a technické rady podľa želania zákazníkov pre všetky odrody zeleniny vztiahnuté k miestnym podmienkam a regionálnu produkciu. Cielená a otvorená výmena myšlienok a skúseností so zákazníkmi poskytuje široký základ vedomostí. Pozrite sa tiež na webové stránky našich Bejo companies po celom svete.Návrat O nás Predaj a marketing