Cropalyser: Aplikácia na analyzovanie vašich plodín! Cropalyser od firmy Bejo je praktický nástroj na jednoduché identifikácie hlavných škodcov, chorôb a porúch v plodinách zeleniny zahŕňajúce šalátovú repu, mrkvu, hlúboviny a cibuľu. Aplikácia poskytuje informácie o zdravotnom stave a rastu vašich plodín zeleniny. Aplikácia je teraz dostupná na stiahnutie v angličtine

Analyzujte plodinu!

 

Vyhľadávacia funkcia "Cropalyse" je užitočný nástroj, ktorý napomáha prostredníctvom otázok a odpovedí o nezrovnalostiach vývoja rastu, rozpoznať hlavné príznaky chorôb, škodcov a nepravidelností. Aplikácia Cropalyser tiež obsahuje rady k ochrane plodín zeleniny a prevenciu proti škodcom a chorobám.

S aplikáciou Cropalyser, má pestovateľ v ruke funkčné informácie o plodine, dostupné off-line alebo on-line. Počas niekoľkých fáz rastu môžete vyhľadať za pomocou príznakov, obrázkov a otázok aké choroby a škodcovia zabraňujú rastu a vývoju vašej plodiny.

Bejo vyvinulo aplikáciu Cropalyser ako službu pre zákazníkov a iných užívateľov. Aj v oblasti analyzovanie a rozpoznávania škodcov či chorôb v plodinách zeleniny, zdieľa Bejo vedomosti a skúsenosti so svojimi partnermi v zeleninovú reťazci. 

Stiahnuť aplikáciu Cropalyser v angličtine

  iOS download

  Android download

Aplikácia pre analýzu vašej plodiny!