Spoločne s našimi zákazníkmi a partnermi aktívne objavujeme príležitosti na trhu a inovatívne výskumné metódy. V tesnom kontakte s prírodou vyvíjame tá najlepšia osiva zeleniny tak, aby pestovatelia z celého sveta mohli žať zdravé a chutné odrody, z ktorých sa budú spotrebitelia tešiť dnes aj za päťdesiat rokov.

BEJO, ŠĽACHTITEĽ OSÍV ZELENINY PRE PROFESIONÁLNYCH PESTOVATEĽOV

Bejo je poprednou spoločnosťou v oblasti šľachtenia, produkcia a predaja osív zeleniny. Sme medzinárodne orientovaná rodinná firma, ktorá pôsobí vo viac ako tridsiatich krajinách. Našich 1 700 zamestnancov sa venuje vývoju najlepších odrôd zeleniny pre súčasnosť i pre budúcnosť.

V priebehu rokov sme sa rozvíjali nepretržitým organickým procesom, utváraným spoluprácou medzi pestovateľmi, obchodníkmi, partnermi v dodávateľskom reťazci a našimi vlastnými zamestnancami. Všetci naši partneri majú v rámci svojho vlastného miestneho trhu možnosť, aby z našich výrobkov získali čo najviac.

Exploring nature never stops

SPOLOČNE NA DLHÚ DOBU

So zákazníkmi radšej budujeme dlhodobé vzťahy, než aby sme sa usilovali len o krátkodobý zisk. Naši zástupcovia sú v úzkom spojení s pestovateľmi, s ktorými si vymieňajú názory a ktorých potrebám počúvajú. Vďaka silnému spätosť s praxou, môžeme poskytnúť lepšiu podporu a rady pre dosiahnutie skutočných a trvalých výsledkov v pestovaní plodín.

Každý deň sa učíme zo skúseností. Chceme vedieť, čo sa deje, ako na poli, tak na trhu. Tieto praktické znalosti využívame pre vývoj nových odrôd a produkciu osív s lepšími vlastnosťami pre pestovateľov aj dodávateľský reťazec.

ZVYŠOVANIE LATKY VĎAKA INOVÁCIÁM

Výrazne investujeme do výskumu. Tak, ako sme boli v šesťdesiatych rokoch 20. storočia napred pri uplatňovaní moderných šľachtiteľských techník, nikdy sme neprestali aktívne preskúmavať všetky nové technológie. Čím viac sa dozvedáme o rastlinách, a to až na úrovni DNA, tým viac sme schopní vyvinúť nové odrody rýchlejšie a presnejšie než kedykoľvek predtým. To znamená odrody s ešte lepšími rastovými charakteristikami, ktoré lepšie vyhovujú udržateľnému poľnohospodárstvu. Výsledkom sú plodiny, ktoré spĺňajú potreby pestovateľov, a zelenina, ktorá sa páči spotrebiteľom.

ŽAŤ DNES AJ ZA PÄŤDESIAT ROKOV

Vzhľadom k tomu, že svetová populácia narastá a treba nasýtiť viac úst, potreba dobrých a zdravých potravín neustále rastie. My prispievame našimi odbornými znalosťami a ďalším zlepšovaním našich šľachtiteľských metód. Zostávame v tesnom kontakte s prírodou. Máme za to, že vzácne prírodné zdroje na svete si zaslúži ochranu tak, aby pestovatelia mohli žať zo zdravej a úrodnej pôdy dnes aj za päťdesiat rokov. Preto vždy hľadáme nové, udržateľnejšie poľnohospodárske metódy, preto investujeme do širokej škály ekologických osív zeleniny.

KVALITA: NAJLEPŠIE OSIVA A NAJLEPŠIE ODRODY

Do budúcnosti sa pozeráme s dôverou. Ako rodinný podnik pokračujeme v tom, čo sme robili vždy: produkujeme najlepšie osiva a vytvárame najlepšie odrody pre zdravú a chutnú zeleninu pestovanú udržateľným spôsobom. V spolupráci s pestovateľmi a partnermi v dodávateľskom reťazci poskytujeme vhodný podnetný priestor pre rast: to je naše poslanie. To je bejo kvalita.